Znaleziono 48 wyników

autor: Azkatran
ndz maja 10, 2026 10:35 am
Forum: DOOM
Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2954

Re: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD

Hura!!!
autor: Azkatran
czw maja 07, 2026 8:02 pm
Forum: DOOM
Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2954

Re: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD

Dobra, to może teraz
autor: Azkatran
pt maja 01, 2026 1:29 pm
Forum: Ogólniak
Temat: Migracja forum
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3535

Re: Migracja forum

jodie_joestar pisze: śr mar 04, 2026 12:36 pm A NO TAK ZAPOMNIAŁEM XDDDD
a teraz
autor: Azkatran
ndz mar 22, 2026 2:04 pm
Forum: DOOM
Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2954

Re: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD

za niebawem
autor: Azkatran
sob lut 28, 2026 3:19 pm
Forum: Ogólniak
Temat: Migracja forum
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3535

Re: Migracja forum

trzymam kciuki żeby się udało
autor: Azkatran
śr gru 17, 2025 11:59 am
Forum: DOOM
Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2954

Re: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD

już zaraz
autor: Azkatran
czw cze 26, 2025 11:55 am
Forum: DOOM
Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2954

Re: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD

jeszcze chwila
autor: Azkatran
ndz paź 27, 2024 12:46 pm
Forum: Hardware
Temat: joye w Dualshock 3
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 3180

Re: joye w Dualshock 3



jo, tylko leniwy jestem xD no i jeden dualshock mi działa to tym bardziej mi sie nei chce


Okej, skleiłem gnoja i działa.


Odkleił się i nie działal to wziąłem dualshocka 2 #3 który był totalnie spalony i okazało się że plastikową część analoga da się po prostu odczepić i teraz mam ...
autor: Azkatran
czw wrz 12, 2024 9:55 pm
Forum: DOOM
Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2954

Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD

tutaj będą zajebiste posty na temat zajebistego wada

(soon)
autor: Azkatran
śr sie 28, 2024 11:11 am
Forum: Hardware
Temat: joye w Dualshock 3
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 3180

Re: joye w Dualshock 3

chyba właśnie czas najwyższy