Znaleziono 48 wyników
- ndz maja 10, 2026 10:35 am
- Forum: DOOM
- Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 2954
- czw maja 07, 2026 8:02 pm
- Forum: DOOM
- Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 2954
Re: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
Dobra, to może teraz
- pt maja 01, 2026 1:29 pm
- Forum: Ogólniak
- Temat: Migracja forum
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 3535
Re: Migracja forum
a teraz
- ndz mar 22, 2026 2:04 pm
- Forum: DOOM
- Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 2954
Re: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
za niebawem
- sob lut 28, 2026 3:19 pm
- Forum: Ogólniak
- Temat: Migracja forum
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 3535
Re: Migracja forum
trzymam kciuki żeby się udało
- śr gru 17, 2025 11:59 am
- Forum: DOOM
- Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 2954
- czw cze 26, 2025 11:55 am
- Forum: DOOM
- Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 2954
Re: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
jeszcze chwila
- ndz paź 27, 2024 12:46 pm
- Forum: Hardware
- Temat: joye w Dualshock 3
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 3180
Re: joye w Dualshock 3
jo, tylko leniwy jestem xD no i jeden dualshock mi działa to tym bardziej mi sie nei chce
Okej, skleiłem gnoja i działa.
Odkleił się i nie działal to wziąłem dualshocka 2 #3 który był totalnie spalony i okazało się że plastikową część analoga da się po prostu odczepić i teraz mam ...
- czw wrz 12, 2024 9:55 pm
- Forum: DOOM
- Temat: Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 2954
Potężny collab Azkatran + Rotucex WAD
tutaj będą zajebiste posty na temat zajebistego wada
(soon)
(soon)
- śr sie 28, 2024 11:11 am
- Forum: Hardware
- Temat: joye w Dualshock 3
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 3180
Re: joye w Dualshock 3
chyba właśnie czas najwyższy