Rayman DS

Ta bestia zasługuje na osobny dział
Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

Rayman DS

Post autor: jodie_joestar »

To jest lubię cebulę podsmażaną na boczku, z dodatkiem oliwek najgorsza gra na świecie x D
Natomiast jest cheat na N64 żeby pojawiła się skrzynka w upiornym lvlu i ja sprawdzę czy to przeportowali na DSa
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

Re: Rayman DS

Post autor: jodie_joestar »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ