joye w Dualshock 3

Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: jodie_joestar »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Azkatran
Master Maker
Posty: 61
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:50 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: Azkatran »

no, coś takiego
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: jodie_joestar »

Kurwix wrzuciłem go jako żart ale w sumie przygarnąłbym takiego gnoja
Trzeba było wrzucić jakiegoś madcatza
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Azkatran
Master Maker
Posty: 61
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:50 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: Azkatran »

Azkatran pisze: śr lip 17, 2024 11:22 am jo, tylko leniwy jestem xD no i jeden dualshock mi działa to tym bardziej mi sie nei chce
Okej, skleiłem gnoja i działa. Drugiego (tego dzialającego) otworzyłem żeby sprawdzić czemu wibracje nie działają i okazało się że kabelki odpadły, a do naprawienia potrzeba lutownicy, której nie posiadam. No i go złożyłem. I teraz nie działa. Będę go otwierał drugi raz jakby co, pewnie tasiemki nie przyłączylem dostatecznie mocno
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Azkatran
Master Maker
Posty: 61
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:50 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: Azkatran »

A no i jakikolwiek prospekt zmieniania analogów co mi sie marzył odpada, bo są przymocowane do płyty głównej i W dużych jeszcze ciężej
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: jodie_joestar »

Naucz się lutować bro
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Azkatran
Master Maker
Posty: 61
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:50 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: Azkatran »

chyba właśnie czas najwyższy
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Azkatran
Master Maker
Posty: 61
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:50 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: Azkatran »

Azkatran pisze: śr lip 31, 2024 2:46 pm
Azkatran pisze: śr lip 17, 2024 11:22 am jo, tylko leniwy jestem xD no i jeden dualshock mi działa to tym bardziej mi sie nei chce
Okej, skleiłem gnoja i działa.
Odkleił się i nie działal to wziąłem dualshocka 2 #3 który był totalnie spalony i okazało się że plastikową część analoga da się po prostu odczepić i teraz mam dualshocka 2 #1 i #2 które są w pełni sprawne, zycie jest piękne
Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ