Ta bestia zasługuje na osobny dział
-
jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2
Post
autor: jodie_joestar »

TO JEST DOJEBANEEE AUUUUUU
-
Azkatran
- Master Maker
- Posty: 61
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:50 pm
- Reputacja: 2
Post
autor: Azkatran »
a czy megaman może strzelać w górę
-
jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2
Post
autor: jodie_joestar »
noo możesz mieć taki jeden metal i na touchscreenie ustawić tor ruchu pocisków i ustawić je w górę