
joye w Dualshock 3
- jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2
- jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2
Re: joye w Dualshock 3
Kurwix wrzuciłem go jako żart ale w sumie przygarnąłbym takiego gnoja
Trzeba było wrzucić jakiegoś madcatza
Trzeba było wrzucić jakiegoś madcatza
Re: joye w Dualshock 3
Okej, skleiłem gnoja i działa. Drugiego (tego dzialającego) otworzyłem żeby sprawdzić czemu wibracje nie działają i okazało się że kabelki odpadły, a do naprawienia potrzeba lutownicy, której nie posiadam. No i go złożyłem. I teraz nie działa. Będę go otwierał drugi raz jakby co, pewnie tasiemki nie przyłączylem dostatecznie mocnoAzkatran pisze: śr lip 17, 2024 11:22 am jo, tylko leniwy jestem xD no i jeden dualshock mi działa to tym bardziej mi sie nei chce


Re: joye w Dualshock 3
A no i jakikolwiek prospekt zmieniania analogów co mi sie marzył odpada, bo są przymocowane do płyty głównej i W dużych jeszcze ciężej


- jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2
Re: joye w Dualshock 3
Odkleił się i nie działal to wziąłem dualshocka 2 #3 który był totalnie spalony i okazało się że plastikową część analoga da się po prostu odczepić i teraz mam dualshocka 2 #1 i #2 które są w pełni sprawne, zycie jest piękne



