Jakiś czas temu zacząłem się znowu bawić RPG Makerem XP, może zrobienie wątku bardziej mnie zmotywuje żeby do tego wrócić
Na razie bawiłem się w robienie jakichś ciekawych efektów, typu światło ogniska, albo intro
Potem jakieś screeny wrzucę n shit
[Untitled RPG Maker Project]
- jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2

