joye w Dualshock 3
- jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2
joye w Dualshock 3
Oy, nie spodziewałem się że tutaj jeszcze były dobre analogi, ale rzeczywiście- ten co ja mam śmiga doskonale, natomiast chyba już oba pady od ps4 jakie mam zaczynają mi driftować dzikie węże śmiecie
Re: joye w Dualshock 3
a ja to muszę naprawić swoje dualshocki 2 bo nie chce mi sie wydawać over 100zł na pada znowu


- jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2
Re: joye w Dualshock 3
A co tam u Ciebie, przyciski nie działają? Jednego mam pada co za cholerę nie chcą działać i też muszę gdzieś go oddać
- jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2
Re: joye w Dualshock 3
Jeden to był ten o którym opowiadałem że mnie prąd kopnął przez dotknięcie TV i przestał działać, a w drugim jeden analog się zepsuł, mianowicie to okrągłe na którym trzymasz kciuka się odczepiło od reszty i teraz, mimo tego że nadal się trzyma na reszcie analoga, to to okrągłe się teraz obraca i jak sobie możesz wyobrazić, nie da się grać.jodie_joestar pisze: śr lip 17, 2024 9:58 am A co tam u Ciebie, przyciski nie działają? Jednego mam pada co za cholerę nie chcą działać i też muszę gdzieś go oddać


- jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2
Re: joye w Dualshock 3
jo, tylko leniwy jestem xD no i jeden dualshock mi działa to tym bardziej mi sie nei chce


- jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2
Re: joye w Dualshock 3
I widzisz, mam durgiego pada działającego ale to jest jakiś chiński chujowy, czyli idealny dla gracza drugiego





