[Untitled RPG Maker Project]
: pt lip 19, 2024 4:18 pm
Jakiś czas temu zacząłem się znowu bawić RPG Makerem XP, może zrobienie wątku bardziej mnie zmotywuje żeby do tego wrócić
Na razie bawiłem się w robienie jakichś ciekawych efektów, typu światło ogniska, albo intro
Potem jakieś screeny wrzucę n shit
Na razie bawiłem się w robienie jakichś ciekawych efektów, typu światło ogniska, albo intro
Potem jakieś screeny wrzucę n shit