Strona 2 z 2

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 1:38 pm
autor: jodie_joestar
Obrazek

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 2:11 pm
autor: Azkatran
no, coś takiego

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 3:51 pm
autor: jodie_joestar
Kurwix wrzuciłem go jako żart ale w sumie przygarnąłbym takiego gnoja
Trzeba było wrzucić jakiegoś madcatza

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 31, 2024 2:46 pm
autor: Azkatran
Azkatran pisze: śr lip 17, 2024 11:22 am jo, tylko leniwy jestem xD no i jeden dualshock mi działa to tym bardziej mi sie nei chce
Okej, skleiłem gnoja i działa. Drugiego (tego dzialającego) otworzyłem żeby sprawdzić czemu wibracje nie działają i okazało się że kabelki odpadły, a do naprawienia potrzeba lutownicy, której nie posiadam. No i go złożyłem. I teraz nie działa. Będę go otwierał drugi raz jakby co, pewnie tasiemki nie przyłączylem dostatecznie mocno

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 31, 2024 2:48 pm
autor: Azkatran
A no i jakikolwiek prospekt zmieniania analogów co mi sie marzył odpada, bo są przymocowane do płyty głównej i W dużych jeszcze ciężej

Re: joye w Dualshock 3

: wt sie 27, 2024 4:23 pm
autor: jodie_joestar
Naucz się lutować bro

Re: joye w Dualshock 3

: śr sie 28, 2024 11:11 am
autor: Azkatran
chyba właśnie czas najwyższy

Re: joye w Dualshock 3

: ndz paź 27, 2024 12:46 pm
autor: Azkatran
Azkatran pisze: śr lip 31, 2024 2:46 pm
Azkatran pisze: śr lip 17, 2024 11:22 am jo, tylko leniwy jestem xD no i jeden dualshock mi działa to tym bardziej mi sie nei chce
Okej, skleiłem gnoja i działa.
Odkleił się i nie działal to wziąłem dualshocka 2 #3 który był totalnie spalony i okazało się że plastikową część analoga da się po prostu odczepić i teraz mam dualshocka 2 #1 i #2 które są w pełni sprawne, zycie jest piękne